2024-01-12
PRIVATUMO POLITIKA
Šioje privatumo politikoje (toliau – Privatumo politika) Jums pateikiame informaciją, kaip UAB Account Pro, juridinio asmens kodas 302773486, registruotos buveinės adresas Vilniaus g.18, 01402 Vilnius (toliau – Duomenų valdytojas) tvarko Jūsų asmens duomenis https://buhalteriuakademija.com/, https://www.buhalteriuakademija.lt/, https://accountpro.online/ mokymo platformoje.
Su Duomenų valdytoju galite susisiekti šiais kontaktais:
Tel.: +(370) 610 16861
El. paštas: info@buhalteriuakademija.lt
Adresas: Vilniaus g.18, 01402 Vilnius
TikslasDuomenysTeisinis pagrindasSaugojimo laikasKam galime perduoti?
Sutarčių su juridiniais asmenimis sudarymas ir vykdymasVardas, pavardė, gimimo data, kontaktinė informacija, susirašinėjimo turinys, kiti sutartyje esantys duomenys.Teisėtas interesas vykdyti veiklą10 metų po sutarties galiojimo pabaigos-
Sutarčių su fiziniais asmenimis sudarymas ir vykdymasVardas, pavardė, gimimo data, adresas, telefono numeris, el. pašto adresas, banko sąskaitos Nr.Sutartis10 metų po sutarties galiojimo pabaigosMokėjimo paslaugų teikėjai
Užsakymo pristatymas – užsakant Sertifikatą originaliu dokumentu (papildoma paslauga)Vardas, pavardė, telefono numeris, el. pašto adresas, adresas, siuntų savitarnos terminalo informacija, siuntos numeris.Sutartis10 metų po sutarties galiojimo pabaigosKurjerių tarnybos, pristatymo paslaugų teikėjai, paštas
Mokėjimo grąžinimasVardas, pavardė, banko sąskaitos numeris, kiti rekvizitaiSutartis, teisinė prievolė10 metų po mokėjimo pavedimoMokėjimo paslaugų teikėjai
Vartotojų paskyrų internetinėje svetainėje sukūrimas ir administravimasVardas, pavardė, gimimo data, El. pašto adresas, nuotrauka, lytis, telefono numeris, Facebook, Google paskirosSutartis2 metus po paskutinio prisijungimo prie paskyros dienos-
Komunikacija su svetainės lankytojaisVardas, pavardė, telefono numeris, el. pašto adresasSiekis imtis veiksmų duomenų subjekto prašymu prieš sudarant sutartį / Teisėtas interesas vykdyti veiklą ir/ar užtikrinti kokybę1 metus po užklausos išsprendimo dienos-
Tiesioginė rinkodara (naujienlaiškiai, kvietimai į renginius, panašių prekių ar paslaugų siūlymas)Vardas, pavardė, el. paštas, tel. numerisSutikimas2 metus po sutikimo gavimoNaujienlaiškių siuntimo sprendimas
Teisėtas interesas siūlyti panašias prekes / paslaugas klientams2 metus po to, kai asmuo įsigijo prekių ar paslaugų
Socialinių tinklų paskyrų administravimasUnikalus ID, IP adresas, įrenginio informacija.Sutikimas / Teisėtas interesas bendrauti su klientaisKol socialinio tinklapio lankytojas yra paskyrų sekėjasSocialinis tinklas (bendri valdytojai)
Kaip tvarkome Jūsų asmens duomenis socialiniuose tinkluose?
Informaciją, kurią mums pateikiate socialinės žiniasklaidos priemonėmis lankydamiesi mūsų paskyrose (įskaitant pranešimus, laukelių „Like“ naudojimą, bei kitą komunikaciją), mes kontroliuojame bendrai su socialinių tinklų valdytojais, kaip bendri asmens duomenų valdytojai.
Šiuo metu turime šias paskyras socialiniuose tinkluose:
· „Facebook“ – https://www.facebook.com/buhalteriuakademija/, kurio privatumo pranešimas yra pateikiamas adresu https://www.facebook.com/privacy/explanation
· „Instagram“ – https://www.instagram.com/buhalteriu_akademija?igsh=czl6cmFrMXVnaDF1, kurio privatumo pranešimas yra pateikiamas adresu https://help.instagram.com/519522125107875
· „Linkedin“ – https://www.linkedin.com/company/99190186/admin/feed/posts/, kurio privatumo pranešimas yra pateikiamas adresu https://www.linkedin.com/legal/privacy-policy
· „Youtube“ – https://www.youtube.com/channel/UCWrarKFNKWeiAsrrxc2sIow, kurio privatumo pranešimas yra pateikiamas adresu https://policies.google.com/privacy
Rekomenduojame perskaityti trečiųjų šalių privatumo pranešimus ir tiesiogiai susisiekti su paslaugų teikėjais, jei Jums kyla bet kokių klausimų dėl to, kaip jie naudoja Jūsų asmens duomenis.
Kam galime perduoti Jūsų asmens duomenis?
Mes galime perduoti informaciją apie Jus mūsų darbuotojams, tarpininkams, paslaugų teikėjams, tokiems kaip skolų administravimą ar išieškojimą vykdančioms įmonėms, archyvavimo paslaugas teikiančioms įmonėms, teisines, rinkodaros paslaugas, IT paslaugas teikiantiems asmenims ar subrangovams, jei pagrįstai reikia tiems tikslams, kaip nurodyta šioje Privatumo politikoje.

Taip pat mes galime atskleisti informaciją apie Jus, jei turime padaryti tai pagal įstatymą arba siekdami apginti savo teises ar interesus (įskaitant Jūsų asmens duomenų pateikimą tretiesiems asmenims, siekiant išieškoti Jūsų įsiskolinimus mums), taip pat ketinant perleisti bendrovės veiklos ar jos turto dalį ar reorganizuoti bendrovę ar vykdant šiuos procesus, atskleidžiant Jūsų asmens duomenis (potencialiam) veiklos ar jos dalies įgijėjui, kitiems reorganizavimo dalyviams.

Kaip tvarkomi Jūsų asmens duomenys?
Jūsų asmens duomenys bus tvarkomi laikantis Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (toliau – BDAR), Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo bei kitų teisės aktų nustatytų reikalavimų. Duomenų valdytojas, tiek nustatydamas asmens duomenų tvarkymo priemones, tiek paties duomenų tvarkymo metu, įgyvendina tinkamas teisės aktuose nustatytas duomenų apsaugos technines ir organizacines priemones, skirtas apsaugoti tvarkomus asmens duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, sugadinimo, pakeitimo, praradimo, atskleidimo, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo. Atitinkamos priemonės nustatomos atsižvelgiant į pavojus, kurie kyla dėl asmens duomenų tvarkymo.

Kokios yra Jūsų teisės?
Žemiau pateikiame informaciją apie Jūsų teises, susijusias su Duomenų valdytojo vykdomu Jūsų asmens duomenų tvarkymu, ir atvejus, kada šiomis teisėmis galite pasinaudoti. Jei norite gauti daugiau informacijos apie savo teises ar jas įgyvendinti, susisiekite su mumis šioje Privatumo politikoje nurodytu el. pašto adresu.

· Jūs galite bet kada susisiekti su mumis ir pasiteirauti, ar mes tvarkome kokius nors Jūsų asmens duomenis. Jei mes saugome ar bet kokiu būdu naudojame Jūsų asmens duomenis, Jūs turite teisę su jais susipažinti. Norėdami tai padaryti, pateikite mums rašytinį prašymą šioje Privatumo politikoje nurodytu el. pašto adresu. Mes Jūsų prašymo įvykdymo tikslu galime Jūsų paprašyti patvirtinti savo asmens tapatybę. Teikdami tokį prašymą, laikykitės sąžiningumo ir protingumo principų.

· Jei esate pateikę mums sutikimą dėl Jūsų duomenų tvarkymo, jį galite bet kada atšaukti šioje Privatumo politikoje nurodytu el. pašto adresu.

· Jūs turite teisę prašyti mūsų ištaisyti bet kokius turimų duomenų netikslumus. Tokiu atveju mes galime paprašyti Jūsų patvirtinti ištaisytą informaciją.

· Jūs turite teisę prašyti mūsų ištrinti Jūsų asmens duomenis. Ši teisė įgyvendinama BDAR 17 straipsnyje numatytais atvejais.

· Jūs turite teisę prašyti mūsų riboti Jūsų asmens duomenų tvarkymą arba jų netvarkyti.

· Jūs turite teisę į duomenų, kurie tvarkomi automatizuotomis priemonėmis ir kuriuos iš Jūsų gavome Jums sutinkant arba sutarties sudarymo tikslais, perkėlimą. Jums pasinaudojus šia teise, Jūsų prašymu perkelsime Jūsų pateiktų duomenų kopiją.

· Jūs turite teisę BDAR 21 str. nustatyta tvarka nesutikti, kad mes naudotumėme Jūsų asmens duomenis.
Kaip galite įgyvendinti savo teises?
Siekdami įgyvendinti savo teises, prašymus, skundus ar reikalavimus pateikite mums raštu šioje Privatumo politikoje nurodytais kontaktais.

Į gautus prašymus, skundus ar reikalavimus Jums atsakysime raštu teisės aktų nustatyta tvarka ir terminais. Stengiamės pateikti Jums informaciją kiek įmanoma greičiau, bet ne vėliau kaip per 30 dienų nuo Jūsų prašymo gavimo.
Jeigu, gavus prašymą, skundą ar reikalavimą, mums kils įtarimų dėl besikreipiančiojo asmens tapatybės, mes turime teisę paprašyti besikreipiančiojo asmens tapatybės dokumento.

Nusiskundimai
Jei manote, kad Jūsų, kaip duomenų subjekto, teisės yra ir (ar) gali būti pažeistos, prašome nedelsiant kreiptis į mus šioje Privatumo politikoje nurodytu el. paštu. Mes užtikriname, kad tik gavus Jūsų skundą susisieksime su Jumis per pagrįstą laikotarpį ir informuosime apie skundo tyrimo eigą, o vėliau ir apie rezultatą. Jei tyrimo rezultatai Jūsų netenkins, galėsite pateikti skundą priežiūros institucijai - Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (https://vdai.lrv.lt/).

Atsakomybė
Jūs esate atsakingi už tai, kad Jūsų mums pateikti duomenys būtų tikslūs, teisingi ir išsamūs. Jeigu pasikeičia Jūsų pateikti duomenys, Jūs turite nedelsdami mus apie tai informuoti el. paštu. Mes jokiu atveju nebūsime atsakingi už žalą, atsiradusią Jums dėl to, jog Jūs nurodėte neteisingus ar neišsamius asmens duomenis arba neinformavote mūsų jiems pasikeitus. Jei Jūs pateikiate netikslius, melagingus ar klaidinančius duomenis, mes turime teisę anuliuoti Jūsų registraciją ir ištrinti duomenis arba apriboti Jūsų galimybes naudotis svetaine.

Slapukai (angl. cookies)
Informuojame, jog tam, kad galėtume pasiūlyti Jums visavertes paslaugas mūsų svetainėje, Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) įrašome informaciją (slapukus, angl. “cookies”). Įrašytą informaciją naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės naudotoją, rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Taip pat turite teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Preziumuojame, jog naudodamasis puslapiu sutinkate su tuo, kad Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) būtų įrašoma informacija. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus, ar kreipdamiesi į mus bet kuriais svetainėje skelbiamais kontaktais.

Kokių tipų slapukus renkame?

Būtini slapukai
Šie slapukai yra būtini, kad galėtumėte naršyti Svetainėje ir naudoti jos funkcijas, tokias kaip prieiga prie saugių Svetainės sričių. Be šių slapukų negalėtų būti Jūsų pageidaujamos paslaugos, pavyzdžiui, pirkimo internetu.

Funkciniai slapukai
Šie slapukai leidžia Svetainei įsiminti Jūsų parinktis, kad vėliau Jums būtų patogiau ja naudotis. Mes naudojame funkcinius slapukus, kad galėtume atsiminti Jūsų pasirinkimus, pvz., kalbų nuostatas, krepšelio pasirinkimus, naršyklės nustatymus, kad Svetainė būtų rodoma tinkamai Jūsų ekrane. Jei ištrinsite funkcinius slapukus, Jūsų pasirinktos nuostatos ar nustatymai nebus išsaugoti vėlesniam apsilankymui.

Statistiniai slapukai
Mes naudojame šiuos slapukus, kad surinktume informaciją apie tai, kaip lankytojai naudojasi mūsų Svetaine. Šie statistiniai duomenys suteikia mums informacijos apie tai, kaip dažnai lankoma mūsų Svetainė, kuriuose mūsų Svetainės vietose lankytojai praleidžia daugiausiai laiko, kaip dažnai jie sąveikauja su puslapiu ar jo dalimi, tai leidžia mums sukurti patogesnę Svetainės struktūrą, navigaciją ir turinį. Statistinių slapukų pagalba taip pat galime stebėti, jei Jums kyla kokių nors klaidų ir nustatyti, kurias mūsų Svetainės dalis reikia koreguoti

Reklaminiai slapukai
Šie slapukai naudojami tam, kad rodytų reklaminius skelbimus, kurie turėtų būti įdomūs būtent Jums ir atitikti Jūsų interesus. Šie slapukai naudojami siekiant įvertinti reklamos kampanijų pristatymą ir našumą bei apriboti reklamų rodymo kartų skaičių. Trečiosios šalies taikomus reklaminius slapukus Jūsų įrenginyje gali įdėti trečiųjų šalių reklamuotojai, skelbimų tinklai, rinkodaros analitikai ir kiti paslaugų teikėjai.

Slapukų pašalinimas
Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Jei pasirinkote ištrinti slapukus, nepamirškite, kad bus pašalintos ir visos nustatytos parinktys. Be to, visiškai užblokavus slapukus, daug interneto svetainių (įskaitant ir mūsų Svetainę) gali neveikti tinkamai. Jeigu Jums reikia išsamesnės informacijos apie slapukus, apsilankykite interneto svetainėje www.aboutcookies.org, kur rasite išsamios, nepriklausomos informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus per naršyklės nuostatas ir kaip pašalinti slapukus, kurie jau yra Jūsų kompiuteryje. Kad pašalintumėte slapukus iš mobiliojo telefono, turėsite pasiskaityti telefono naudojimo instrukciją.

Taisyklių keitimas ir baigiamosios nuostatos
UAB "Account PRO" turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Privatumo sąlygas apie tai pranešdami svetainėje. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.
Privatumo politika atnaujinta 2024 m. sausio 12 d.